Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kolejna edycja programu “Trener osiedlowy” podsumowana

Młodzi łodzianie kochają sport i chcą być aktywni, co pokazała dziesiąta już edycja programu "Trener osiedlowy", realizowana przez władze Łodzi.

 

W 10. edycji programu "Trener osiedlowy", która trwała od kwietnia do października, udział wzięło ponad 22 tys. uczniów łódzkich szkół. Zajęcia odbywające się w ramach programu były otwarte i całkowicie bezpłatne.

 

Uczestnicy zajęć mieli zapewnioną wodę, sprzęt sportowy oraz profesjonalną opiekę. "Trener osiedlowy" to program skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 lat, a jego zadaniem jest zachęcenie młodzieży do uprawiania sportu. Dodatkowo w czasie wakacji zajęcia były wzbogacone o wyjścia do kina, teatru, na basen czy kręgielnię.

 

Podczas wakacji program stanowi także propozycje spędzenia aktywnie lata w mieście, a dzięki otwartej formule cieszy się niezmiennie dużą popularnością. Tegoroczna edycja programu kosztowała miasto ok. 300 tys. zł.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem